Mapa str nek
STG trade, s.r.o.
Mikul sk 1141/89, 794 01 Krnov
esk republika
CZ DE ENG
O nás
Tisk stránky

Přednosti společnosti  STG trade, s.r.o.

Naše společnost je jedním z významných českých výrobců a poskytovatelů řešení v oblasti dodávek kovových palet a obytných kontejnerových systémů na bázi kontejnerových modulů.
 

Jsme:

  • Malá a dynamická výrobně obchodní společnost s vlastními výrobními kapacitami
  • 100% česká firma
  • Již 12 let na trhu
  • Zaměstnává 35-45  zaměstnanců a OSVČ
  • Rychlý, dynamický a individuální přístup
  • Inovace a náročné moderní trendy
  • Expresní výroba a dodávka
  • Dodáváme do celé Evropy a Evropské unie
  • Významné reference v České republice, Německu, Rakousku, Belgii, Slovensku, Japonsku

 

Něco málo z historie
Společnost STG trade, s.r.o. byla založena v roce 1999 jako obchodní společnost. Její náplní bylo obchodování se strojírenskými výrobky, převážně s licencovanými kovovými paletami, speciálními kovovými paletami, obytnými a kancelářskými kontejnery a jejich sestavami.
 

V roce 2003 společnost zvýšila svoji konkurenceschopnost a flexibilitu nákupem výrobních kapacit, a to výrobního závodu ve Městě Albrechticích. Navázala tím na zavedenou výrobu, která byla započata již v roce 1992.
 

V současnosti společnost vyrábí a prodává stavebně strojírenské výrobky: a to především obytné a sanitární kontejnery (stavební buňky) včetně jejich sestav, skladové kontejnery, ocelové kontejnery, technologické kontejnery, konstrukce a díly. Dalším významným sortimentem společnosti jsou kovové palety, EUR-Gitterboxpalety (Y-palety), speciální palety, palety do automobilového průmyslu, a pod.
 

Po svém dvanáctiletém působení na trhu se společnost dostala do podvědomí řady tuzemských i zahraničních firem. Své výrobky exportuje do zemí Evropské unie, hlavně do Německa, Rakouska a Belgie. K významným realizovaným projektům v zahraničí patří především výstavba třech dočasných škol a dvou předškolních zařízení pro město Mnichov, zařízení zázemí dálničního tunelu v Burghausenu, zařízení ubytování pro sociálně slabší občany v Německém Neckars Ulmu, kancelářský komplex pro vídeňskou hromadnou dopravu, technické a sociální zázemí technických služeb města Vídně a mnoho dalších. Za poslední 3 roky společnost dodala své výrobky do více než 150 tuzemských a zahraničních firem, měst a obcí. V roce 2010-2011 se v České republice mezi významné realizované projekty řadí například: sociální zázemí, kontejnerová sestava pro firmu Wistron CŘ, kancelářské zázemí a pneuservis pro firmu MEMFIS Prachatice, kancelářské a sociální zázemí v Ledcičích u Mělníka pro firmu Semmelrock Colorbeton,a.s., technologické kontejnery pro rozvaděče měničů pro firmu UPS Technology,s.r.o. Brno, sestava kancelářských kontejnerů v Ostravě Vítkovicích pro firmu Českomoravský beton,a.s., člen nadnárodní skupiny HeidelbergCement v ČR, zakázka technologického kontejneru s akustickým útlumem pro zkoušky motorů pro Ministerstvo obrany ČR a další. Významným projektem je také dodávka 11 kontejnerů se sociálním zařízením a jednoho kontejneru vstupní pokladny pro nově budované výstaviště města Löbau, DE.
 

Společnost se posledních letech soustřeďuje také na technicky náročnější projekty, ve kterých uplatňuje své letité zkušenosti a technický um svých zaměstnanců.
 

Kromě vlastní výrobní činnosti společnost zajišťuje technickou přípravu výroby výrobků, s nimiž dále obchoduje.
 

Společnost je držitelem licence CZ-114 vydané pro rok 2009 Evropskou paletovou asociací EPAL na výrobu kovových palet dle předpisu UIC 435-3. Kvalita výroby EUR-Gitterboxpalet je pravidelně kontrolována švýcarskou společností pro kontrolu SGS. http://www.epal-pallets.de/de/produkte/gitterboxen.php

EPAL certifikát

EPAL certifikát

Certifikát


Společnost v současné době zaměstnává více než 35 zaměstnanců a OSVČ, z toho 28 zaměstnanců ve výrobním závodě ve Městě Albrechticích. V dělnických profesích se uplatní především muži vyučení nebo kvalifikovaní ve strojírenských a stavebních oborech: zámečník, svářeč, montážní dělník ocelových konstrukcí a obytných kontejnerů, elektromontér, stolař, apod..


   
 
Copyright STG TRADE 2008 - 2024